Tellisest puhasvuuk müüritis

Fassaade ehitame nii puhta vuugiga telliskivimüüritisena kui ka katame fassaade fassaadikividega. Puhta vuugiga laetud telliskiviseinad või fassaadikiviga kaetud seinad on hooldusvabad. See on nende eelis krohvitud või värvitud seinte ees, mida tuleb aeg-ajalt värskendada. Ka hinna poolest on puhta vuugiga laetud telllisseinad soodsamad, sest lisakulu ei teki krohvi ja värvi materjali- ja töökuluna. 

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu ja tuleme appi teede ja platside sillutamisel, vundamentide ja muude betoonobjektide rajamisel, haljastustöödel ning ka teiste ehitustööde puhul! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete ehitamisel ning aedade ja teede-platside rajamisel.

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused, oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on kvalifikatsiooni ja kogemustega töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!