Oleme oma klientidele alati abiks tänavakivi valimisel. Kuna tänavakive valmistatakse erinevast materjalist ja eri tehnoloogiatega, siis on vaja teada ka eri tüüpi tänavakivide plusse ja miinuseid. Oleme tänavakive paigaldanud juba üle 15 aasta ning aja jooksul oleme saanud ka hea ülevaate eri kivitüüpide eelistest, kestvusest ning kasutuskohtadest.

Betoonist tänavakivid

Betoonist tänavakivid on vastupidavad ja taluvad suurt koormust. Kivide tugevust mõjutab graniidisisaldus segus. Kuna kivide paksus varieerub, siis saab valida kivi just vastavalt teele langevale koormusele. Betoonist tänavakivide valmistajad, kelle kividega tööd teeme:

 Vaata ka artiklit: Mis muudab tänavakivi vastupidavaks?

 Vaata ka artiklit: Kuidas kasutada erikujulisi tänavakive?

Balti Kivitehase tänavakivide valik

Klinkerkivi: keraamiline tänavakivi

Keraamiline tänavakivi on väga vastupidav, praktiliselt igikestev. Kivi on ökoloogiline ja sobib hästi pinnasele, mis peaks vastu võtma sadevee

Keraamiliste tänavakivide tootja, kelle kive kasutame:

 

Loodust imiteerivad dekoratiivsed betoonkivid

 

EHL Stonwood toodab puitu imiteerivaid betoonkive, mida saab kasutada pakkude või vanade laudadega kaetud pindadele sarnase tulemuse saavutamiseks. Teatavasti kõdunevad puitmaterjalid niiskuse ja maapinnaga kokkupuutes kiiresti ja nii on puitu imiteerivad betoontooted siin heaks alternatiiviks.

Looduskivid

Looduskividet kasutame liivakivi, graniitkivi ja paekivi. Viimase puhul peab arvestama, et Eesti paekivi ei ole ilmastikutingimustele vastupidav ning aja jooksul mureneb

 

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu ja tuleme appi teede ja platside sillutamisel, vundamentide ja muude betoonobjektide rajamisel, haljastustöödel ning ka teiste ehitustööde puhul! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete ehitamisel ning aedade ja teede-platside rajamisel.

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused, oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on kvalifikatsiooni ja kogemustega töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!