Tänavakivide kuju määrab üldmulje, kuid kuna kive saab laduda mustrisse, siis lahendusvariante ja mustreid on lõputult. Lisaks saab ka sama tootja eri kujuga kive kombineerida ning vürtsi lisab eri toonides kivide kasutamine. Seekord toome aga välja uued kivide kujud, millega Framm (Talot) on välja tulnud.

Niidirull

Framm (Talot) kivide puhul lisandub tavapärastele mõisa-, talu- küla- kartanok- ja kloostrikividele veel niidirullikujuline kivitüüp. Selle kujuga kivi on stabiilne ja vastupidav ning annab põneva mustri. Värvivalikus on hall, punane, must ja pruun kivi. Niidirull kivi on ka miniversioonis.

Kärg tänavakivi

Uus ja armastatud tänavakivitüüp on ka Framm (Talot) kärje kujuliga kivi. Kärjemuster on mänguline ja rahulik. Väga hea on kasutada mustrite tekitamiseks eri värvi kive.

Uni-dekoor kivi

Põneva mustri annab ka Frammi (Talot) uni-dekoor-tänavakivi. Eri suurusega kiviosad loovad lõbusa rütmi.

Romb

Üks meie viimase aja armastatumaid kive on aga Frammi romb (Kehra kivi). Eriti toreda ning optiliselt kolmemõõtmelise tulemuse saab romb-kivide puhul kahte eri värvi kombineerides.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu ja tuleme appi teede ja platside sillutamisel, vundamentide ja muude betoonobjektide rajamisel, haljastustöödel ning ka teiste ehitustööde puhul! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete ehitamisel ning aedade ja teede-platside rajamisel.

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused, oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on kvalifikatsiooni ja kogemustega töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!