Oleme juba üle 15 aasta tegelenud tänavakivide ja sillutise paigaldamisega. Meil on välja kujunenud head suhted tänavakivide tootjatega ning seetõttu saame oma klientidele pakkuda head hinda ja kiiret tarnet. Meie kogemused aga tagavad tööde kvaliteedi

Teeme tänavakivisid ja sillutist paigaldades ära ka kõik pinnase- ja haljastustööd. Vajalikud materjalid toome ise kohale, korraldame kogu vajaliku masinapargi nii pinnase veoks kui ka paigaldamiseks ja tihendamiseks. Üleliigse pinnase teisaldame kliendi platsilt ning teeme ka vajlikud haljastustööd. Nii ei pea klient muretsema töödejärgse heakorra pärast.

Sillutise kestvuse määrab tänavakivide aluspinna õige ettevalmistus

Tänavakivide paigaldamisel on väga oluline, et sillutatud plats või tee peaks vastu karmidele välitingimustele ning kestaks pikki aastaid. Aluse sellele paneb nagu iga ehitise puhul tee alla jääv aluspinnas ehk nn tee vundament, mille ülesanne on hoida tänavakive liikumise, liigniiskuse ja külmakergete eest.

Tänavakivid võtavad vastu koormuse

Tee või platsi tänavakividega sillutatud ülakiht võtab vastu koormuse ja jaotab selle ühtlaselt tänavakivide all asuvale pinnasele. Seetõttu peab olema tänavakivide valik - paksus ja materjali tugevus - vastavuses tulevaste kasutuskoormustega.

Aluspinnas töötab stabilisaatori ja drenaažina

Aluspinnase ülesanne on tagada liigniiskuse ärajuhtimine ja vajadusel ka kaitsta pinnast külma eest.

Drenaaži- ja külmakaitsekihina kasutame peenosiseta kruusa ja liiva. Pinnase segunemist aitab ära hoida spetsiaalne geotekstiil. Selliselt rajatud tee, kus igal tee kihil on oma ülesanne, mis arvestab just antud koha tingimusi, on kvaliteetne ja kestab kaua.

 

 

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu ja tuleme appi teede ja platside sillutamisel, vundamentide ja muude betoonobjektide rajamisel, haljastustöödel ning ka teiste ehitustööde puhul! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete ehitamisel ning aedade ja teede-platside rajamisel.

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused, oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on kvalifikatsiooni ja kogemustega töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!