Savist põletatud klinkerkivi on looduslik ja ökoloogiline materjal. Armastame kasutada klinkerkivi, sest selle niiskustasakaal on hea. Kivi imab vaid vähesel määral vett ning kivide vahel olevad väikesed vuugivahed võimaldavad veel imbuda uuesti pinnasesse. See vähendab vihmavee ärajuhtimise probleeme ja kanalisatsioonisurvet.

Põletatud savist kivid

Sillutuskivid põletatakse savist väga kõrgel temperatuuril. See annab kivile suure tugevuse ja tiheduse ning seega ka hea vastupidavuse.

Klinkerkivid on praktiliselt igikestvad: nad taluvad karme ilmastikumõjusid, suurt mehhaanilist koormust ning nende värv ei muutu. Nad peavad vastu ka happele, soolale ja õlile ning neid on lihtne hooldada.

Silmale meeldiv värvi- ja mustrivalik

Penter klinkerkivi värvi- ja mustrivalik on väärikas, hästi tasakaalustatud ja silmale mõnus. Väga hea ülevaate valikuvõimalustest saab Wieneberger.ee kodulehelt:

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu ja tuleme appi teede ja platside sillutamisel, vundamentide ja muude betoonobjektide rajamisel, haljastustöödel ning ka teiste ehitustööde puhul! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete ehitamisel ning aedade ja teede-platside rajamisel.

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused, oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on kvalifikatsiooni ja kogemustega töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!