Betoonist tänavakivid

Betoonist tänavakivi muudab vastupidavaks ja tugevaks graniitkillustiku sisaldus. Oleme kasutanud Ikodori tänavakive, kõnniteeplaate ja äärekivisid, sest need sisaldavad rohkelt graniitkillustikku. Kirsiks tordil on ka tänavakivide kuju ja värvi lai valik.

Mõisakivi, mõisakivi mini- ja mikroversioonid

Mõisakivi sobib hästi ajaloolisesse ja romantilisse interjööri ning teedele, mis peavad taluma suurt raskussurvet. Kivid on paksud ja vastupidavad: kivide paksus on 70 mm. Kivid ise on rahulikud ja kergelt ümardatud äätega. Sellised tänavakivid annavad suurepärase võimaluse laduda eri suurusega kividest mustreid ning kasutada eri tooni kive ka värvimustritena.

Mõisakivi värvivalikus on hall, punane, must, pruun, pruunikirju karjala kivi, roheline, kollane, sinine, oranž ja valge kivi. 

Mustrite loomiseks saab kasutada piklikku, kandilist minikivi ja pisikest peenikest mikrokivi.

Lisaks on mõisakivil ka retro- ja antiikseeriad. 

Talukivi

Talukivi on piklik rahuliku moega kivi, mida saab laduda ka mustrina. Talukivi puhul saab valida sillutise jaoks kivid vastavalt tee koormusele: tänavakivide paksus on 40, 60 ja 80 mm.

Kui 40 mm kivi pakutakse vaid hallis värvitoonis, siis 60 ja 80 mm kivi puhul ob värvivalikus lisaks hallile ka punane, must, pruun, karjala, roheline, kollane, sinine, oranž ja valge kivi.

Unikivi

Unikivi on iseloomuliku sakilise servaga universaalne kivi. Unikivi saab laduda mustrisse. kasutada on hall, punane, must, pruun, karjala kruunikirju, roheline, kollane, sinine, oranž ja valge kivi. Paksuse valime vastavalt tee koormusele - kas 60 või 80 mm.

Kartanokivi

Suuremate platside ja suuremahulisemate hoonete juures kasutame Kartanokivi. Kartanokivid on mõõtmetelt suuremad ja loovad rahuliku pinna. Ka Kartanokivi saab laduda mustritesse. Värvidest on kasutada hall, punane, must, pruub, karjala, roheline, kollane, sinine, oranž ja valge kivi.

Kloostrikivi

Kloostrikivi on piklik kivi, mis annab ladumisel parketilaadse tulemuse. Kloostrikivi sobib samuti romantilisse ja ajaloolisse miljöösse. Värvivalikus on hall, punane, must, pruun, karjala pruunikirju, roheline, kollane, sinine, oranž ja valge tänavakivi. Koostrikivi paksus on 60 mm.

Külakivi

Külakivi on peaaegu kandiline ja annab klotsilaadse tulemuse. Kivi paksus on 70 mm ja seda on saada halli, punase, musta, pruuni, karjala pruunikirju, rohelise, kollase, sinise, oranži ja valgena.

Ringikivi

Ikodoril on ka ringikujuliseks ladumiseks olemas ringikivi komplekt, mis võimaldab 2,4 m läbimõõduga ringide sillutamist ning ringimustrite moodustamist.

Murukivi

Murukividest oleme enam kasutanud Ikonor murukivi 100, kus läbi aukliku kivi saab kasvada rohkem rohelist muru. Nii sulandub murukiviga sillutatud tee loodusega, kuid talub ka suuremat koormust. Murukivisid on halli, punast, musta, pruuni ja karjala pruunikirjut.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu ja tuleme appi teede ja platside sillutamisel, vundamentide ja muude betoonobjektide rajamisel, haljastustöödel ning ka teiste ehitustööde puhul! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete ehitamisel ning aedade ja teede-platside rajamisel.

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused, oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on kvalifikatsiooni ja kogemustega töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!