Oleme tänavakive paigaldanud üle 15 aasta ja saanud selle aja jooksul hindamatu kogemuse nii parimate turul olevate materjalide kasutamiseks kui ka paigaldusnippidena parima tulemuse saavutamiseks, Kivisillutis sobib nii eramaja kui kortermaja hoovi ning on vastupidav, kaunis ning kergesti hooldatav. Vajadusel on ka tänavakive lihtne eemaldada ja uuesti peale kanalisatsiooni- või drenaažitööde lõppu tagasi paigaldada. Eri tüüpi tänavakivide valik on lai, paigaldamisel saab kasutada eri värve ja tekitada mustreid, nii leiab sobiva ja kauni lahenduse igat stiili hoone juurde.

Looduslik

Tänavakivide eeliseks on ka see, et nad on looduslikust materjalist ja mõjuvad seetõttu rahulikult ning loodusega tasakaalus. Enamasti kasutame betoonist tänavakive, kuid valida saab ka graniidist, paekivist ja liivakivist valmistatud tänavakive.

Vastupidav

Betoonist tänavakivid on vastupidavad, nende värv, vorm ja kvaliteet ei muutu ilmasikutingimuste mõjul.

Mugav kasutada

Tänavakividega sillutatud teid saab rajada täpselt selle kujuga nagu nad kulgema peaksid, sest kividevahelist ala ja ladumismustrit saab kohandada tee kujuga. Eri tüüpi ja värvi kivid võimaldavad sobitada sillutatud tee maja stiili või värviga.

Kivisillutisega teed on populaarsed, sest nad taluvad hästi koormusi.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu ja tuleme appi teede ja platside sillutamisel, vundamentide ja muude betoonobjektide rajamisel, haljastustöödel ning ka teiste ehitustööde puhul! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete ehitamisel ning aedade ja teede-platside rajamisel.

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused, oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on kvalifikatsiooni ja kogemustega töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!